Van huishoudelijke hulp naar leefondersteuner
Bij Astrum College volgen medewerkers van Innoforte en Hulp in Gelderland een korte, praktijkgerichte scholing waarmee ze doorgroeien naar de rol van leefondersteuner.
Bij Astrum College volgen medewerkers van Innoforte en Hulp in Gelderland een korte, praktijkgerichte scholing waarmee ze doorgroeien naar de rol van leefondersteuner.
Fey en NoΓ«lle zijn beide derdejaars studenten van de mbo-opleiding mediavormgever. Voordat NoΓ«lle naar Astrum College in Velp kwam volgde zij een opleiding op een andere mbo-school. In dit ervaringsverhaal vertellen Fey en NoΓ«lle waarom zij de keuze hebben gemaakt om naar Astrum College te gaan, hoe zij hun toekomst zien, geven zij tips voor het maken van een studiekeuze en nog veel meer! Fey: 'Ik kreeg bij Astrum College gelijk het gevoel dat ze de tijd voor je nemen.'
Na een jaar de mbo-opleiding social work gevolgd te hebben, koos Jan er toch voor om een andere opleiding te doen. Hij stapte over naar de opleiding MBO Recht, verzekeringen en HR (ook bekend als legal, insurance & HR service specialist) bij Astrum College in Velp, want dat hij iets wil doen om mensen te helpen, staat vast.
Ramon MolΒ volgt de mbo-opleiding leidinggevende keuken BOL, niveau 4 bij Astrum College in Velp. Tijdens de open dag merkte Ramon al dat het klikte. 'Uiteindelijk wil ik werken in een sterrenrestaurant' geeft Ramon aan. Wij spraken met Ramon over de keuze die hij heeft gemaakt.
Donna Heijneman (40) uit Zevenaar ging van bloemist naar gezinshouder. Op dit moment is Donna een van de veertig studenten die in juli als eerste de verkorte tweejarige combinatieopleiding verzorgende individuele gezondheidszorg (VIG niveau 3) en maatschappelijke zorg (MZ niveau 3) heeft afgerond bij het BBL-onderwijs Astrum College in Velp. De mbo-opleiding is twee jaar geleden opgezet samen met acht zorginstellingen om het personeelstekort in de zorg aan te pakken. Zij-instromers hadden na afstuderen baangarantie bij een van de deelnemende werkgevers.
Van leerling tot praktijkinstructeur: Shantala begon in 2016 met de mbo-opleiding verzorgende-IG op Astrum College in Velp. Inmiddels is ze werkzaam als praktijkinstructeur bij Astrum College. Shantala kan nu haar verzamelde kennis van de afgelopen jaren doorgeven aan haar leerlingen. In dit ervaringsverhaal deelt Shantala haar ervaring van de opleiding.
Op 26 januari 2023 vond de kwalificatiewedstrijd voor de finales van de Skills Heroes 2022/2023 plaats. Van de mbo-opleiding onderwijsassistent bij Astrum College in Velp heeft onze studente Mara, middels lesvoorbereidingen in het thema circus, activiteiten gedaan met basisschoolkinderen. Dankzij haar prestaties is Mara door naar de finale op 23 en 24 maart 2023 in RAI Amsterdam. Hoe bereidt Mara zich voor op de finale van de Skills Heroes? Wij spraken Mara over haar bijzondere prestatie!
Nawid en Nadyl volgen dezelfde mbo-opleiding Γ©n lopen stage bij hetzelfde bedrijf: IA GROUP, een creative agency voor software, (mobiele) apps, websites, artiest- events & tour management. Een stageplek die perfect past bij de opleiding software developer van Astrum College in Velp. Nadyl: 'Het is zeker het vak van de toekomst.'
Jan de Grauw volgde het eerste jaar de mbo-opleiding juridisch administratief dienstverlener bij Astrum College in Velp. In het tweede jaar voegde hij daar de opleiding human resource management aan toe. Op die manier behaalde hij in drie jaar tijd maar liefst twee diplomaβs. Met deze opleiding heb je een hele mooie basis.
Na het behalen van haar havodiploma stond Nikki voor een belangrijke keuze: ga ik doorstuderen op het mbo of hbo? Uiteindelijk koos ze voor het mbo en op dit moment zit Nikki in het eerste jaar van de mbo-opleiding verpleegkundige bij Astrum College in Velp: 'Ik vind het heel fijn op Astrum College.' Wij spraken met Nikki over de keuze die ze heeft gemaakt.