VELP – Op 17 november om 14.00 uur opent Astrum College haar Pop-up store, naast de bibliotheek in Den Heuvel 32 in Velp. Dit is een tijdelijke winkel die gedurende 20 weken haar deuren opent van de pop-up store met tal van tweedehands producten geleverd door het kringloopbedrijf 2Switch.
vrijdag 19 november 2021
Opening pop-up store van Astrum College
aanbod van de pop-up store
Naast de tweedehandsproducten worden er tal van houtproducten verkocht, zoals vogelkastjes, houten kerstbomen, lampen en vele andere producten door Stichting Het Werkt uit Spankeren. De houten producten worden gemaakt door medewerkers met afstand tot de arbeidsmarkt. En er is ook een bijenhoek met een presentatie over honing van de de Bijenstal De Wolfskuil uit Velp.
Ondernemers, Overheid en Onderwijs
De gemeente Rheden en bibliotheek heeft haar medewerking verleend door een ruimte van 100 m2 beschikbaar te stellen voor de winkel. Dit project staat in het teken van de drie O’s à Samenwerking tussen Ondernemers, Overheid en Onderwijs. Voor de gemeente Rheden passen deze projecten prima in hun streven naar het behalen van de Global goals.
Praktische informatie
De winkel is geopend op de maandag en woensdag van 13.30 uur tot 16.30 uur.
Benieuwd naar meer nieuws vanuit Astrum College? Klik hier.